KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553099

nr 1555 3099

Walberg Norrman, Grekisk by. Signerad. Olja på duk, 71x60 cm, yttermått inklusive ram: 76x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 19:40:10

11/8 16:17:42 1      Vinnande bud